Bezdzietna, stanu wolnego, posiadaczka okularów oraz niewymownie rozpieszczonej czarnej kotki, tymczasem bezrobotna, wielbicielka, koneser jak również entuzjastka śmiechu, fascynatka literatury wszelkiej maści, trochę ponad trzydziecha zaprasza.
Blog > Komentarze do wpisu
O początku na końcu.

Spaliłam na rytulanym ogniu kuchenki gazowej ( z braku laku ) fotografie byłych narzeczonych. Powyrzucałam w siną dal koszmarne ciuchy, które zalegały mi w szafie, a nie miałam dotychczas śmiałości na ich eliminację z mego życia, pomimo faktu, iż nigdy, przenigdy w nich nie chodziłam. Jak to śpiewała Krystyna Janda - cały dzień robiłam porządek w szafie, porządek w szafie daje poczucie bezpieczeństwa, równo poukładane stosy bielizny, wyjęłam letnie rzeczy przewietrzyłam, trochę przy tym wypiłam, wyjęłam zimowe, przewietrzyłam, wypiłam.

Pognałam precz wszytkich tych krewnych i znajomych królika, którzy od dawna mnie irytowali a to pożyczaniem pieniędzy, książek, płyt etc. na wieczne nieoddanie, podrzucaniem mi dzieci w ramach wyjazdu romantycznego we dwoje do Mc Donaldsa na bułę z kotletem, brakiem dystansu do siebie i ponurością.

Szatan jest ponury czemu się osobiście nie dziwię - też bym była ponura, gdybym miała rogi i kopyta a musiała się poruszać na dwóch kończynach.

Od dziś przestaję się przejmować i jak to mawia BeJot - moja koleżanka - kłaść na to laskę. Może to niezbyt cenzuralne powiedzenie ale cóż - bywa. Uwaga jedynie organizacyjna - można przeziębić rzeczoną laskę, szczególnie teraz, kiedy się będzie nią wymachiwało nieodpowiedzialnie na mrozie. Chyba, że będzie to marszałkowska.

Zmieniłam pracę. Numer GG też. Co może nie jest wydarzeniem dojmująco, absorbująco wiekopomnym i dramatycznym ale przydatnym.

I zaczynam pisać bloga. Zobaczymy co z tego wyniknie.

wtorek, 14 października 2008, uefqa

Polecane wpisy

  • Odkrycie Ameryki Makijażu.

    Dotychczas, przez całe me ubiegłe życie, przebywałam w przekonaniu, że do makijażu potrzebny jest - podkład, puder, tusz do rzęs i błyszczyk, względnie, również

  • Idealistyczna krucjata i ukryte taleny chomików.

    Co by podstępne oraz złośliwe, tudzież perfidne gremia wszelakie nie miały czelności wieszczyć, iż, że, w mej wsi kultura przez wielkie K tudzież U jak również

  • Powrót i topielec.

    Po długotrwałej nieobecności, okraszonej świętami, powracam. Po nieobecności, okraszonej świętami, podczas których Fela tradycyjnie się nie odezwała, chociaż ca

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/10/15 19:41:40
You go girl!!!!
-
2008/10/15 19:59:19
gay-dead - dzięki:)
-
Gość: BeJot, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/10/17 16:45:18
tak, zmiany są konieczne. szczególnie, gdy są to zmiany na lepsze. życzę wszystkiego dobrego w nowym życiu:-D
-
2008/10/17 19:28:55
BeJot - zmiany owszem ale takie altruistyczne;) Dzięki za życzenia:)